O Firmie

STICCO : Mark the future


STICCO to profesjonalne systemy oznaczeń spełniające potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw.

Produkujemy nowoczesne systemy oznaczeń, dostarczając naszym partnerom rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo, estetykę, trwałość oraz czytelność ciągów komunikacyjnych, miejsc składowania oraz stref niebezpiecznych.

Efektem naszej działalności jest kompleksowa oferta etykiet i oznaczeń dostosowana do aktualnych uwarunkowań rynkowych, wymogów prawnych oraz wymagań i potrzeb klientów reprezentujących liczne gałęzie gospodarcze. Nasze wyroby powstają na bazie autorskich kompozytów STICCO. To dzięki temu uznano je za jedne z najlepszych na rynku!


Bezpieczeństwo i wydajność ze STICCO

Tworzenie bezpiecznych i wydajnych centrów logistycznych, obiektów użyteczności publicznej czy zakładów produkcyjnych nie jest łatwym zadaniem. Cel ten może być osiągnięty między innymi dzięki odpowiedniemu oznaczeniu ciągów komunikacyjnych, miejsc odkładczych czy specjalnych stref wyłączonych z ruchu.

Dzięki trwałym, czytelnym i odpornym systemom etykiet i oznaczeń STICCO produkowanych na bazie naszych kompozytów, nasi klienci są w stanie zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności pracowniczej – niezależnie od branży, w której działają.

Aby spełnić potrzeby naszych klientów, stawiamy na duże zróżnicowanie produkcji i nieustanne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych produktów dostosowanych do potrzeb:

  • Magazynów i hal produkcyjnych
  • Przedsiębiorstw gospodarujących odpadami
  • Obiektów użyteczności publicznej
  • Centrów handlowych
  • Przedsiębiorstw farmaceutycznych, kosmetycznych i spożywczych

MISJA

ONaszą misją jest aby wszystkie zakłady produkcyjne i magazyny stosowały oznaczenia bezpieczne, pozbawione substancji szkodliwych, a przede wszystkim tam gdzie produkowana i przechowywana jest żywność.

WIZJA

Stale inwestując w wiedzę i rozwój, dążymy aby produkty Sticco były synonimem jakości, wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa.

CELE

Naszym celem jest konstruowanie najlepszych kompozytów, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach pracy oraz sprostają najbardziej rygorystycznym normom.
Poznaj rozwiązania STICCO

Profesjonalny park maszynowy, doświadczona kadra specjalistów oraz wiedza zdobywana latami pozwalają nam tworzyć skuteczne, trwałe i czytelne systemy oznakowania oparte na nowoczesnych kompozytach.

Opracowane przez nas materiały oraz nowoczesne technologie, które zaimplementowaliśmy do procesów produkcyjnych, umożliwiły nam stworzenie kompleksowej, nowoczesnej i zdywersyfikowanej oferty systemów oznaczeń oraz etykiet, które sprawdzą się w każdych warunkach. Poznaj technologie: SAFE Step, STICCO Floor, STICCO Basic, STICCO Strong™ oraz STICCO Stronger™. [MC1] Zdrowie jest najważniejsze

Nasze oznaczenia STICCO Strong™ i STICCO Stronger™ są wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia, dzięki czemu są w pełni bezpieczne zarówno podczas aplikacji, jak i w trakcie długotrwałej eksploatacji. Poświadcza to certyfikat PZH wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia (nr: B-BŻ-6071-0095/18/C).


Bez niszczenia powierzchni

Oznakowania podłogowe STICCO po demontażu nie pozostawiają żadnych śladów. Najtrwalsze kompozyty stanowiące bazę naszych produktów gwarantują maksymalną czytelność i trwałość nawet podczas najbardziej intensywnej eksploatacji. Potwierdza to nasz Atest Antypoślizgowy.

Jakość potwierdzona Złotym Medalem MTP

Oznaczenia magazynowe STICCO Strong™ zostało wyróżnione Złotym Medalem przyznanym na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Złoty Medal MTP potwierdza najwyższą jakość naszych wyrobów docenionych przez niezależnych ekspertów.


Opatentowane rozwiązania

Produkty serii STICCO Strong™ oraz STICCO Stronger™ zostały przez nas opatentowane jako najmocniejsze i najtrwalsze oznaczenia przemysłowe dostępne na rynku (Urząd Patentowy NR W. 126489).

SOLIDARNOŚĆ

Zespół zgranych, pełnych pasji ludzi, dążących do rozwoju firmy. Ludzi pełnych pomysłów oraz zaangażowania w życie firmy.

SATYSFAKCJA

Klient, który wynosi z naszej współpracy poczucie zadowolenia oraz satysfakcji.

SATYSFAKCJA

Klient, który wynosi z naszej współpracy poczucie zadowolenia oraz satysfakcji.

SATYSFAKCJA

Klient, który wynosi z naszej współpracy poczucie zadowolenia oraz satysfakcji.

SYSTEMATYCZNOŚĆ

Ciągle dążymy do tworzenia nowych rozwiązań, które sprawią, że wasza praca stanie się efektywniejsza. To cel, który obraliśmy sobie za najważniejszy – systematyczna praca nad poszerzaniem naszej oferty, o coraz to nowsze innowacje i rozwiązania. Systematyczność to również dostawy, które realizujemy bez najmniejszych opóźnień.

masz jakieś pytania?
lub chcesz otrzymać indywidualną ofertę?

Skontaktuj się z naszymi doradcami.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące produktów.

Plebiscytowa 1
44-100 Gliwice, Poland

© Sticco 2024 :: projektowanie stron www