Innowacje i Certyfikaty

Opracowaliśmy nowe materiały : mające za zadanie poprawić jakość i trwałość oznaczeń.

Opierając się na nowych technologiach, wdrażamy kolejne nasze pomysły oraz stale udoskonalamy jakość oferowanych produktów.

Zgodnie z naszą misją, opracowaliśmy nowy kompozyt SticcoStrong i SticcoStronger z którego produkowane są oznaczenia podłogowe.

Nasze oznaczenia są wolne od substancji niebezpiecznych
tzn. nie wydzielają substancji szkodliwych dla zdrowia osób przebywających na terenie magazynu czy hali produkcyjnej, tak w trakcie aplikacji jak również w trakcie ich użytkowania. Nie wymagają również stosowania rozpuszczalników przed aplikacją.

Certyfikat PZH

Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia (nr: B-BŻ-6071-0095/18/C)

Patent nr 126489

Produkty STICCO Strong i STICCO Stronger są opatentowane przez Sticco Sp. z o.o.. Najmocniejsze kompozyty na rynku, wymagają najmocniejszej ochrony, również prawnej.

Złoty Medal

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego rekomendują oznaczenia podłogowe SticcoStrong i wyróżniają poprzez przyznanie Złotego Medalu. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

masz jakieś pytania?
lub chcesz otrzymać indywidualną ofertę?

Skontaktuj się z naszymi doradcami.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące produktów.

Plebiscytowa 1
44-100 Gliwice, Poland

© Sticco 2024 :: projektowanie stron www