Sticco Strong Stronger

Taśmy i znaki podłogowe SticcoStrong i SticcoStronger to najmocniejsze i najtrwalsze oznaczenia przemysłowe. Produkowane w formie elastycznego kompozytu opracowanego przez naszą firmę, gwarantują długą eksploatację i wysoką estetykę.

Kompozyt ten charakteryzuje się niezwykle wysoką wytrzymałością: wytrzymałość na rozciąganie to min 210 MPa! Na powierzchnię mogą działać skrajne temperatury: od -40ºC do +250ºC.

W kompozycie SticcoStrong (500 μm) i SticcoStronger (625 μm) użyto wielu nowoczesnych rozwiązań technologicznych (zgłoszenie do Urzędu Patentowego). Zastosowany proces produkcji umożliwił uzyskanie bardzo niskiego współczynnika tarcia statycznego (Powłoka SleekMol) co utrudnia uszkodzenie oznaczeń przez ciężkie pojazdy przy najeździe i przy skręcaniu kół (np. wózki widłowe) a także umożliwia łatwe usuwanie zabrudzeń. Technologia powstawała na potrzeby trwałego i estetycznego oznaczenia ciągów komunikacyjnych w halach produkcyjnych i magazynach. Taśmy i znaki podłogowe SticcoStrong i SticcoStronger to najmocniejsze i najtrwalsze oznaczenia przemysłowe. Produkowane w formie elastycznego kompozytu opracowanego przez naszą firmę, gwarantują długą eksploatację i wysoką estetykę.

Kompozyt ten charakteryzuje się niezwykle wysoką wytrzymałością: wytrzymałość na rozciąganie to min 210 MPa! Na powierzchnię mogą działać skrajne temperatury: od -40ºC do +250ºC.

W kompozycie SticcoStrong (500 μm) i SticcoStronger (625 μm) użyto wielu nowoczesnych rozwiązań technologicznych (zgłoszenie do Urzędu Patentowego). Zastosowany proces produkcji umożliwił uzyskanie bardzo niskiego współczynnika tarcia statycznego (Powłoka SleekMol) co utrudnia uszkodzenie oznaczeń przez ciężkie pojazdy przy najeździe i przy skręcaniu kół (np. wózki widłowe) a także umożliwia łatwe usuwanie zabrudzeń. Technologia powstawała na potrzeby trwałego i estetycznego oznaczenia ciągów komunikacyjnych w halach produkcyjnych i magazynach.
Produkty posiadają Certyfikat Jakości Zdrowotnej

  • nie emitują szkodliwych oparów w trakcie aplikacji
  • nie wydzielają substancji niebezpiecznych w trakcie użytkowania
  • nie wymagają stosowania rozpuszczalników na podłożu przed aplikacjąCechy: Właściwości:

Wytrzymałość na zerwanie: ponad 210 MPa
Odporność na temperaturę: od – 40ºC do +250ºC
Grubość (bez linera): 510 μm

Dostępne kolor:

  • Najwyższa wytrzymałość
  • Powłoka SleekMol, utrudnia uszkodzenie mechaniczne oraz pozwala na łatwe usunięcie zabrudzeń
  • Nowy klej zapewnia łatwiejszy demontaż, przy zachowaniu wysokiej adhezji do podłoża
  • Niższa cena, wydajniejszy proces produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości

masz jakieś pytania?
lub chcesz otrzymać indywidualną ofertę?

Skontaktuj się z naszymi doradcami.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące produktów.

Plebiscytowa 1
44-100 Gliwice, Poland

© Sticco 2024 :: projektowanie stron www