POZOSTAŁE PRODUKTY

ZABEZPIECZENIA PALET

Oferujemy sposób zabezpieczenia towarów pakowanych na paletach, stosowany na czas transportu i przeładunku. Ekonomiczne rozwiązanie, które uniemożliwia niepowołany dostęp do zawartości przesyłki. Wskazuje ślady ewentualnego otwarcia. Zabezpieczenia mogą być dowolnie zadrukowane łącznie z kodami.

ETYKIETY DO IDENTYFIKACJI
POJEMNIKÓW I SZAF ELEKTRYCZNYCH

Etykiety przeznaczone do identyfikacji i oznaczeń pojemników produkcyjnych, magazynowych, szaf elektrycznych. Posiadamy w ofercie etykiety kompozytowe o wysokim stopniu wytrzymałości na działanie wysokich i niskich temperatur, chemikalia, uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Dzięki temu oznaczenie nie ulegnie zatarciu nawet przy ich intensywnej eksploatacji. W etykietach możemy zastosować bardzo mocne kleje nawet 1320 N/m. Oznaczenia mogą posiadać powłokę antyrefleksyjną jak również posiadać wysoką odporność na przebicia elektryczne.

ETYKIETY NA PRODUKTY
TRUDNE DO OZNACZEŃ

Etykiety polecane do oznaczeń produktów, których standardowe oklejenie jest nietrwałe. Przeznaczone do produktów o niejednolitych lub elastycznych kształtach takie jak paski klinowe, wyroby giętkie, na których jest potrzeba umieszczenia większej ilości informacji w sposób trwały i estetyczny. Mogą to być trudne do zerwania banderole lub etykiety. Oznaczenia dopasowywane są do indywidualnych potrzeb, mogą zawierać dowolny kolorowy nadruk, kody, log itp.

Copyright Sticco

projektowanie stron www