O NAS

Nasza firma od samego początku ukierunkowana została na produkcję wyłącznie wysokiej jakości kompozytów przemysłowych.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie kompozyty: STICCOBasic, STICCOStrong, STICCOStronger, SafeStep, STICCOFloor są to kompozyty opracowane przez naszą firmę, które stale udoskonalamy, znajdując dla nich coraz to nowsze zastosowania.

Wysoka jakość, trwałość, niezawodność oraz gwarancja bezpieczeństwa stały się naszym największym wyznacznikiem.

W grupie produktów STICCO znajdują się oznaczenia o standardowych zastosowaniach jak również specjalne oznaczenia , które sprawdzają się w bardzo trudnych warunkach pracy. Odporne na uszkodzenia, temperaturę oraz czynniki zewnętrze.

MISJA

Naszą misją jest aby wszystkie zakłady produkcyjne i magazyny stosowały oznaczenia bezpieczne, pozbawione substancji szkodliwych, a przede wszystkim tam gdzie produkowana i przechowywana jest żywność.

WIZJA

Stale inwestując w wiedzę i rozwój, dążymy aby produkty Sticco były synonimem jakości, wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa.

CELE

Naszym celem jest konstruowanie najlepszych kompozytów, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach pracy oraz sprostają najbardziej rygorystycznym normom.

5S według STICCO

SOLIDARNOŚĆ

Zespół zgranych, pełnych pasji ludzi, dążących do rozwoju firmy. Ludzi pełnych pomysłów oraz zaangażowania w życie firmy.

SATYSFAKCJA

Klient, który wynosi z naszej współpracy poczucie zadowolenia oraz satysfakcji.

SOLIDNOŚĆ

Produkty, które gwarantują jakość, wytrzymałość, trwałość, niezawodność oraz bezpieczeństwo.

STABILIZACJA

Nasza firma to gwarancja długoletniej współpracy. Jesteśmy po to, by klient czuł się w pełni usatysfakcjonowany nie tylko na początku współpracy, ale także przez długie lata. Długa współpraca to dla nas priorytet, który stawiamy ponad wszystko.

SYSTEMATYCZNOŚĆ

ciągle dążymy do tworzenia nowych rozwiązań, które sprawią, że wasza praca stanie się efektywniejsza. To cel, który obraliśmy sobie za najważniejszy – systematyczna praca nad poszerzaniem naszej oferty, o coraz to nowsze innowacje i rozwiązania. Systematyczność to również dostawy, które realizujemy bez najmniejszych opóźnień.

Copyright Sticco

projektowanie stron www