ADVANCED COMPOSITE SOLUTIONS

O NAS

Sticco Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji kompozytów przemysłowych. Wykorzystując nowoczesną technologię tworzymy produkty, które mają za zadanie spełnić określone warunki pracy. Stale pracujemy nad rozwojem, dążąc do zastosowania nowoczesnych kompozytów w wielu gałęziach przemysłu.

MISJA

Naszą misją jest aby wszystkie zakłady produkcyjne i magazyny stosowały oznaczenia bezpieczne, pozbawione substancji szkodliwych, a przede wszystkim tam gdzie produkowana i przechowywana jest żywność.

WIZJA

Stale inwestując w wiedzę i rozwój, dążymy aby produkty Sticco były synonimem jakości, wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa.

CELE

Naszym celem jest konstruowanie najlepszych kompozytów, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach pracy oraz sprostają najbardziej rygorystycznym normom.

Obecnie głównymi produktami są oznaczenia przemysłowe do hal produkcyjnych oraz magazynów, tj.: oznaczenia podłogowe, w postaci taśm i znaków wytrzymujące duże obciążenia mechaniczne. Jest to nowatorski pomysł, który został zgłoszony do ochrony patentowej, otrzymał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich i jest rekomendowany przez uznanych ekspertów. Produkt ten otrzymał również atest wydany przez Państwowy Zakład Higieny, który potwierdza iż produkt nie zawiera substancji niebezpiecznych i można go stosować do oznaczeń podłogowych w magazynach i halach produkcyjnych w zakładach przemysłu spożywczego I kosmetycznego.

Sticco Sp. z o.o. jest również producentem specjalistycznych etykiet samoprzylepnych. Ich konstrukcję tworzymy o wytyczne Klienta tak aby były odporne za określone czynniki.

Etykiety mogą mieć odporność na:

  • wysokie i niskie temperatury,
  • zerwanie i zniszczenie,
  • czynniki atmosferyczne,
  • środki chemiczne,
  • uderzenia i przetarcia,
  • przebicia elektryczne
  • itp.

Nasze produkty mogą posiadać w zależności od wymagań różną adhezję, powłokę antyrefleksyjną, powłokę ułatwiającą czyszczenie, itd.

Zapraszamy do współpracy.

Copyright Sticco

projektowanie stron www